Widzisz wszystko dzięki GPS

Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi służących do monitoringu pojazdów. Nic dziwnego. Dzięki GPS faktycznie widzisz wszystko – lokalizację pojazdu, prędkość, spalanie itd. Z Cartrack wiesz więcej, zarządzasz lepiej!

widzisz wszystko

Cartrack to kompleksowe narzędzie pozwalające na monitoring 24/7, na żywo: pojazdów ciężarowych i dostawczych, samochodów osobowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Cartrack działa w oparciu o technologię radiową, GPRS i GPS.

Widzisz wszystko dzięki Cartrack GPS

Proces jest bardzo łatwy. Od analizy z naszym konsultantem i ustalenia warunków współpracy mija kilka dni, po których możesz zacząć działać!

  • Nasz zespół instalacyjny przyjeżdża we wskazane przez Ciebie miejsce i montuje urządzenia we wskazanych pojazdach
  • Nasze nadajniki zbierają na bieżąco informacje z czujników samochodu
  • System GPS nadaje specjalny sygnał odbierany przez urządzenia
  • Widzisz wszystko w panelu Cartrack, dostępnym przez przeglądarkę i aplikację na smartfonie lub tablecie
widzisz wszystko

Widziszwszystko, zarządzasz lepiej! Cartrack to poprawa wydajności pojazdów, redukcja spalania i wyższe bezpieczeństwo jazdy. Wszystko w wygodnym panelu wzbogaconym o system automatycznych raportów, które we wskazanym czasie mogą przychodzić wprost na Twoją skrzynkę email.

Monitoring GPS floty pojazdów

Lokalizacja dzięki GPS

Lokalizacja Twoich pojazdów jest ustalana dzięki systemowi GPS. Dzięki temu możesz śledzić pozycję pojazdów na żywo, w widoku Map Google. Wiesz jaką drogą jedzie Twój samochód i jaką drogą jechał wcześniej – nawet 5 lat temu. Nadajnik GPS do samochodu może służyć do rzetelnej oceny pracy Twojego kierowcy opartej o dane, nie o opinię.

Wygodny dostęp z biura, z terenu i z domu

Wszystkie informacje o stanie i lokalizacji swojej floty masz pod ręką na komputerze, smartfonie lub tablecie. Dane prezentujemy w czytelnej i szczegółowej formie. Wiemy, że nie zawsze jesteś przy biurku, dlatego w Cartrack umożliwiamy dostęp do informacji z dowolnego miejsca przez Internet. Wystarczy, że masz przy sobie telefon z systemem Android lub iOS i już możesz kontrolować ilość paliwa w zbiorniku, prędkość, spalanie, obroty silnika oraz dokładną lokalizację czy realizację planu wizyt danego dnia.

Bezpieczne dane i ochrona danych osobowych

Bezpieczeństwo informacji to dla nas priorytet. Tylko Ty widzisz wszystko i niech tak zostanie. Z Cartrack masz pewność, że nikt nie wejdzie w posiadanie informacji o Twojej firmie. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa transmisji danych pomiędzy odbiornikami i nadajnikami GPS, które monitorują pojazdy a aplikacją i serwerem. Zapewniamy najwyższą dbałość o zgodność z RODO i innymi przepisami chroniącymi dane osobowe.

Oszczędności

Skoro z Cartrack widzisz wszystko, to i wiesz gdzie możesz oszczędzić. Praktyka naszych klientów jasno pokazuje, że monitoring GPS pozwala skutecznie optymalizować koszty. Wyeliminujesz zbędne przebiegi i uszczelnisz wydatki. Lepiej wykorzystasz czas pracy kierowców i przedstawicieli handlowych. Precyzyjnie zmierzysz wykorzystanie kilometrów prywatnych i służbowych, po czym automatycznie wygenerujesz potrzebny księgowości raport.


Najczęściej zadawane pytania

Monitoring floty

Fleet management to nasza specjalizacja. Monitoring pojazdów to podstawa w naszym systemie. Łatwo sprawdzisz wszystkie interesujące Cię dane w ujęciu pojedynczego pojazdu i całej floty – od zużycia paliwa po kontrolę prędkości i lokalizację pojazdu. Widzisz wszystko i wiesz wszystko: o czasie pracy kierowcy, miejscach i czasach postojów oraz przekroczeniach prędkości.

Maszyny budowlane

Dostarczamy system monitoringu parkiem maszyn budowlanych. Zarządzanie całą flotą pojazdów i maszyn budowlanych jest możliwe dzięki systemowi Cartrack i szczegółowym odczytom danych z magistrali CAN, pokazujących np. obroty silnika, czas pracy maszyny na biegu jałowym czy obecny poziomu paliwa. 
 
Dzięki Cartrack widzisz wszystko i wiesz wszystko, dzięki czemu masz pod kontrolą swój biznes. Szczegółowe dane sprawdzasz za pomocą aplikacji, a miesięczne podsumowania generujesz w postaci raportów XLS.

Pojazdy komunalne

Oferujemy rozwiązania telemetrii i GPS dla pojazdów komunalnych. Zarządzanie usługami komunalnymi to wielka odpowiedzialność, która wymaga wysokiego standardu zarządzania. Dzięki monitoringowi pojazdów Cartrack widzisz wszystko i wiesz więcej, dzięki czemu masz kontrolę nad całą flotą. Wśród naszych klientów są podmiotu związane z wodociągami i kanalizacją, budownictwem komunalnym, ochroną środowiska, gospodarki odpadami i wieloma innymi sektorami.