Otrzymaliśmy nagrodę „Ekologiczne Rozwiązanie Roku” magazynu Menadżer Floty! Rozpiera nas duma i wielka satysfakcja!

Wyróżnienie otrzymaliśmy na targach „Ekoflota – Motoryzacja Przyszłości”. Kapituła złożona z kilkunastu dziennikarzy i ekspertów branżowych doceniła nasz system Cartrack Ecodriving. Nagrodę wręczał w imieniu organizatora konkursu redaktor naczelny Menadżera Floty – Piotr Wielgus.

Cartrack Ecodriving to nasze rozwiązanie dbające o bezpieczeństwo kierowców flotowych i poprawiające wydajność pojazdów. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi monitorowania zachowań kierowcy i stanu pojazdu, oceniamy styl jazdy. Wskazujemy na anomalie w postaci zbyt gwałtownego przyspieszania, hamowania, czy jazdy na niewłaściwym biegu. W efekcie zespół odpowiedzialny za monitoring floty otrzymuje raport wskazujący okazje do poprawy bezpieczeństwa i optymalizacji wydatków, a dział HR – angażujące narzędzie gratyfikacji pracowników.Magazyn Menadżer Floty przyznaje co roku nagrody w wielu kategoriach. Aktywnie przyczynia się do promowania nowoczesnych rozwiązań na rynku flotowym. Wyróżnienie dla Cartrack na targach poświęconych Motoryzacji Przyszłości to dowód na zaufanie, jakim branża darzy nasze rozwiązanie.

Author

Dzięki zaawansowanej telemetrii, monitoringowi GPS i inteligentemu przetwarzaniu dużych zbiorów danych, jesteśmy źródłem wiedzy stojącej u podstaw ważnych decyzji biznesowych. Pomagamy redukować wydatki na auta służbowe, szkodliwą emisję. Promujemy kulturę odpowiedzialnej jazdy.