Firma Jeronimo Martins zawarła z Cartrack jeden z największych w Polsce kontraktów na monitoring floty. Umowa między przedsiębiorstwami obejmuje nadzór nad flotą ponad 1300 samochodów osobowych.

Jeronimo Martins po raz kolejny powierzyło monitoring floty firmie Cartrack, która w ramach kontraktu jest odpowiedzialna za kontrolę eksploatacji samochodów należących do portugalskiego przedsiębiorstwa i przedstawianie raportów w tym zakresie. Umowa obejmuje ponad 1300 pojazdów.

Nasza współpraca z Jeronimo Martins stanowi jeden z największych kontraktów w Polsce w zakresie dostarczania usług monitoringu GPS. Średnio w roku w naszym kraju podpisywane są zaledwie 1-2 umowy tego typu. Wynika to z faktu, że niewiele firm dysponuje tak dużymi flotami jak Jeronimo Martins. Cieszymy się, że firma tak znacząca na rynku jest zadowolona z naszych usług i kontynuuje współpracę z nami.

Bartłomiej Dębski, Prezes Zarządu Cartrack Polska

Jeronimo Martins jest właścicielem sieci handlowej Biedronka, na którą składa się 2.400 sklepów w ponad 900 lokalizacjach w Polsce. Firma zatrudnia w naszym kraju ponad 47 tys. pracowników.

Cartrack to najdynamiczniej rozwijający się gracz na krajowym rynku usług profesjonalnego monitorowania pojazdów GPS. Oferowane przez firmę rozwiązania z zakresu monitoringu pozwalają na optymalizację wykorzystania zasobów transportowych firmy.

jak wybrac monitoring pojazdow gps

Jak wybrać monitoring floty?

Monitoring pojazdów jest długoterminową inwestycją. Warto dobrze się przygotować do wyboru narzędzia, które usprawni proces zarządzania firmową flotą. Czytaj dalej >

Foto: materiały prasowe Jeronimo Martins
Tekst ukazał się pierwotnie w magazynie Fleet.com.pl

Author

Dzięki zaawansowanej telemetrii, monitoringowi GPS i inteligentemu przetwarzaniu dużych zbiorów danych, jesteśmy źródłem wiedzy stojącej u podstaw ważnych decyzji biznesowych. Pomagamy redukować wydatki na auta służbowe, szkodliwą emisję. Promujemy kulturę odpowiedzialnej jazdy.