Cartrack Polska trzeci raz z rzędu z tytułem Gazele Biznesu 2023.

Cartrack Polska, najbardziej stabilna i transparentna firma telemetryczna w Polsce. Po raz trzeci z rzędu triumfuje jako uczestnik rankingu Gazele Biznesu 2023 według prestiżowego magazynu Puls Biznesu.

gazele biznesu 2023, gazela biznesu, cartrack polska, GPS

Stabilność i transparentność na czołowym miejscu.

Cartrack Polska po raz kolejny udowodniła swoją wyjątkową pozycję w branży telemetrycznej, otrzymując tytuł Gazeli Biznesu 2023. To ekskluzywne wyróżnienie przyznawane przez Puls Biznesu i audytora Coface potwierdza spełnienie rygorystycznych kryteriów rozwojowych i finansowych przez firmę.

Jako jedyna firma telemetryczna w Polsce, Cartrack Polska nieprzerwanie od 2020 roku z sukcesem przechodzi przez wszystkie etapy rygorystycznego audytu. Finalnie to podkreśla nie tylko jakość usług, ale także stabilność i transparentność w dostarczaniu rzetelnych danych do zarządzania flotą.

Gazele Biznesu 2023 – symbol prestiżu i uznania.

Gazele Biznesu to nie tylko tytuł, to wyróżnienie dla firm, które osiągają wybitne wyniki finansowe i rozwijają się dynamicznie. W przypadku Cartrack Polska, trzecie uzyskanie tego tytułu z rzędu jest potwierdzeniem nieustannej doskonałości i pozytywnego kierunku rozwoju.

Tytuł Gazeli Biznesu, otrzymany trzeci raz z rzędy, ma wyjątkowe dla nas znaczenie. To dla nas sygnał, że jesteśmy stabilnym i rzetelnym partnerem, gotowym wspierać naszych klientów niezależnie od warunków rynkowych – komentuje Bartłomiej Dębski, Prezes Zarządu Cartrack Polska.

Gazele Biznesu w 2023 roku to wyróżnienie kierowane do firm, które w ostatnich latach w sposób udokumentowany rozwijały się w biznesie. Gazele Biznesu 2023 to marki silne, stabilne i transparentne – takie, z którymi realizacja zadań jest bezpieczna i pewna.

gazela biznesu, gazele biznesu, cartrack polska

Gazela Biznesu 2023 – obiektywne potwierdzenie mocy marki.

Przyznanie tytułu Gazeli Biznesu 2023 Cartrack Polska to nie tylko prestiż, ale również obiektywne potwierdzenie siły i stabilności marki na rynku. Firma od blisko 15 lat aktywnie wspiera przedsiębiorców. Działamy na rzecz Zarządów i fleet managerów w podejmowaniu strategicznych decyzji opartych na autorskiej technologii i rzetelnych danych.

Kamil Jakacki, dyrektor rozwoju i sprzedaży Cartrack Polska, podkreśla:

Nasi obecni i przyszli Klienci kolejny raz otrzymali w pełni obiektywne potwierdzenie, że Cartrack Polska jest firmą godną zaufania. Jesteśmy także marką o ugruntowanej pozycji rynkowej i w pełni gotową na wspieranie ich strategicznych celów biznesowych.

W podziękowaniu za 15 lat działalności w Polsce i 2 miliony monitorowanych Pojazdów na świecie.

W 2024 roku Cartrack Polska będzie obchodzić 15-lecie działalności operacyjnej, a globalnie przekroczy 2 miliony monitorowanych pojazdów. Tytuł Gazeli Biznesu 2023 to dla firmy nie tylko dowód ciężkiej i wytężonej pracy, ale także zachęta do dalszego doskonalenia usług. Chcemy to robić dla jeszcze efektywniejszego wspierania przedsiębiorców.

Dziękujemy wszystkim Klientom, kontrahentom i pracownikom za zaufanie i owocną współpracę, które doprowadziły nas do pozycji najczęściej wybieranego dostawcy usług telemetrycznych w Polsce – dodaje Bartłomiej Dębski.

Od początku działalności operacyjnej w Polsce jesteśmy producentem sprzętu i usług. W efekcie codziennie wspieramy w realizacji celów ponad 60 000 kierowców w Polsce. Doradzamy, analizujemy i zapewniamy bezpieczeństwo – wszystko dzięki kompleksowym i skalowalnym rozwiązaniom BIG DATA.

Cartrack Polska – partnerem wspierającym cele biznesowe.

Cartrack Polska, integralna część globalnego koncernu telemetrycznego Cartrack Holding, gwarantuje nie tylko lokalne, ale i światowe doświadczenie w dziedzinie zarządzania flotą i danymi telemetrycznymi. W skali globalnej, gdzie Cartrack Holding zatrudnia ponad 3000 specjalistów i jest notowany na prestiżowej nowojorskiej giełdzie NASDAQ, firma stanowi solidne fundamenty dla innowacyjnych rozwiązań oferowanych na polskim rynku.

Jako członek Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności, Cartrack Polska aktywnie przyczynia się do transformacji rynku motoryzacyjnego w kierunku zrównoważonego rozwoju. Wspierając cele związane z elektromobilnością, firma nie tylko dostarcza narzędzi do efektywnego zarządzania flotą, lecz także współpracuje z klientami w redukcji emisji CO2 oraz realizacji ambitnych celów klimatycznych.

W kontekście dynamicznych zmian na rynku elektromobilności, Cartrack Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które nie tylko przyczyniają się do efektywnego zarządzania flotą, ale także wspierają dążenia do zrównoważonego i ekologicznego rozwoju. Dlatego Cartrack Polska staje się nie tylko dostawcą usług telemetrycznych. Cartrack to także strategiczny partner wspierającym cele biznesowe zrównoważonej mobilności i efektywnego zarządzania pojazdami firmowymi.

gazele biznesu, gazela biznesu, cartrack polska

Zarządzanie firmą i flotą poprzez dane – klucz do sukcesu z Cartrack Polska.

Cartrack Polska, trzykrotny laureat tytułu Gazeli Biznesu, wyznacza nowe standardy w zakresie zarządzania firmą i flotą poprzez dane. Otrzymując to prestiżowe wyróżnienie trzykrotnie z rzędu, firma potwierdza nie tylko swoją doskonałą sytuację finansową, ale także zdolność do dynamicznego rozwoju.

Dlaczego warto postawić na zarządzanie firmą i flotą z Cartrack Polska? Po pierwsze, trzykrotne uzyskanie tytułu Gazeli Biznesu to dowód na stabilność i transparentność firmy. Przez 15 lat aktywnej działalności w Polsce, Cartrack Polska zdobyła zaufanie zarówno małych przedsiębiorców, chcących optymalizować koszty związane z pojazdami, jak i największych firmowych car parków.

Kluczową zaletą korzystania z usług Cartrack Polska jest nie tylko unikalna technologia. Na koniec również potwierdzona skuteczność w przechodzeniu przez rygorystyczne audyty. Trzykrotne uznanie Gazeli Biznesu to obiektywne potwierdzenie, że firma nie tylko utrzymuje, ale i zwiększa swoją pozycję rynkową. W efekcie czyni to Cartrack Polska naturalnym wyborem dla przedsiębiorców dążących do efektywnego zarządzania flotą i firmą.

lokalizacja samochodów, system monitoringu pojazdow gps, system monitorowaina pojazdów gps, tańsze paliwo

Zarządzanie flotą samochodową w firmie to bardzo wymagający proces. Jeżeli chcesz realizować działania zgodnie z najwyższymi technologicznymi standardami konieczny jest wybór systemu GPS dla floty. Dzięki Cartrack Polska, najczęściej wybieranego dostawcy usług telemetrycznych w Polsce, możliwe jest redukowanie kosztów i zarządzanie mobilnością na najwyższym poziomie. Finalnie systemy BIG DATA dla firm i flot to jednej z najważniejszych kierunków ewolucji rynku zarządzania flotą samochodową.

Wypełnij poniższy formularz, jeżeli chcesz poznać lepiej system GPS dla floty Cartrack Polska: