W tym odcinku przed mikrofon Cartrack Polska zaprosiliśmy Katarzyna Brener – Dyrektor ds. Floty i Administracji w OEX Cursor. Nasz gość posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Pani Katarzyna Brener jest wykładowczynią na Politechnice Warszawskiej, w ramach realizowanych studiów podyplomowych z zarządzania flotą i mobilnością.

Katarzyna Brener gościem podcastu biznesowego Cartrack Polska

Zwracamy uwagę, że do udziału w cyklu „Szybka 5tka z Cartrack Polska” zapraszamy praktyków rynku i menadżerów flot, którzy mają rozległą wiedzę z zakresu zarządzania flotą, optymalizacji kosztów i realizują z sukcesami angażujące projekty wobec aut w firmie. Na pewno Katarzyna Brener, jest ekspertką z zakresu optymalizacji kosztów, utrzymywania mobilności i ubezpieczeń flotowych.

Katarzyna Brener, od wielu lat związana zawodowo z OEX Cursor, jest członkinią Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Prezentowany gość jest również ekspertką z zakresu zarządzania flotą i mobilnością – na co dzień Katarzyna Brener z OEX Cursor zarządza ponad 750 pojazdami pełniąc rolę Dyrektora ds. Floty i Administracji.

Warto zaznaczyć, że Katarzyna Berener jest wykładowczynią na Politechnice Warszawskiej. Na tejże uczelni od wielu lat prezentuje słuchaczom studiów podyplomowych zagadnienia związane z ubezpieczeniami flotowymi. Po wtóre, Pani Katarzyna aktywnie bierze udział w kształtowaniu nowej generacji osób zarządzających flotą.

Podcast biznesowy Cartrack Polska.

Z pewnością Cartrack Polska od lat jest w centrum działań edukacyjnych i wspierających świadomość decydentów sfery motoryzacyjnej i flotowej w Polsce. Dlatego podcast biznesowy Cartrack Polska to kilka formatów, które zawsze łączy to samo – niezwykła merytoryka i wspaniali goście.

Pamiętaj, że w tym odcinku cyklu „Szybka 5tka z Cartrack Polska” nasz gość odpowiada na 5 istotnych pytań, w tym:

  • Jakim przekształceniom podlega obecnie rola menadżera floty i jak postrzegasz trend outsourcingu w kontekście przyszłości menadżera floty w strukturach organizacji?
  • Finalnie jak ciąć koszty we flocie aby nie odbiło się to negatywnie na mobilności i wydajności pracy pojazdów i pracowników?

Podsumowując wypełnij poniższy formularz jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat systemu i usług Cartrack Polska. Z pewnością system ten umożliwia poprawę efektywności procesów biznesowych, zdalne zarządzanie flotą oraz redukcję generowanych przez auta w firmie kosztów:

Author

PR and Lead Projects Manager w Cartrack Polska. W branży flotowej od ponad 8 lat, tworzy projekty edukacyjne, merytoryczne i wartościowe dla fleet managerów .