Globalne trendy w zakresie zarządzania flotą samochodową wskazują, że jednym z kierunków zmian jest digitalizacja procesów i zarządzanie poprzez dane. Monitoring GPS flot oraz system GPS są kluczowymi elementami umożliwiającymi car fleet management. Pamiętajmy, że dzięki systemowi GPS do samochodów, firmy mają elastyczne możliwości minimalizowania negatywnych skutków ekonomicznych, geopolitycznych i epidemiologicznych oddziałujących na ich biznes.

Przygotowaliśmy dla Was zbiór najważniejszych treści o tematyce monitoringu GPS flot i systemów GPS do samochodów. Finalnie treści te pozwolą Wam w detalach poznać technologię, porady i merytoryczne opisy. Finalnie w Cartrack dzielimy się wiedzą, ponieważ edukacja rynku wpisana jest w DNA naszej organizacji.

Zwracamy uwagę, że od lat dostarczamy stabilnej i skalowalnej telemetrii BIG DATA. Technologia ta ułatwia zarządzanie flotą i pozwala na poprawne przeprowadzanie procesu redukcji kosztów. Gwarantujemy też naszym Klientom bezpłatne i nielimitowane szkolenia produktowe przez cały okres trwania abonamentu GPS. Zatem przestrzeń w której się znalazłeś/aś to nasza e-biblioteka – zbiór ponad 250 artykułów, rozmów z Klientami, podcastów i video-wywiadów. Finalnie treści te przybliżają tematykę systemów GPS do aut, zarządzania flotą i najnowszych trendów w branży car fleet management.

monitoring gps, jak działa gps? abonament gps

 System GPS do samochodu i floty – jak działa?

Poniżej znajdziesz rekomendowane przez nas materiały, które odnoszą się wprost do odpowiedzi na pytania: jak działa system GPS? Co to jest GPS? Jak zbudowany jest system GPS? Na pewno poznaj historię i istotę wykreowania globalnej sieci lokalizacyjnej:

System GPS – czym jest i do czego służy?

Jak działa system GPS?

Lokalizacja pojazdu GPS – wszystko co musisz wiedzieć.

GPS do auta jako system antykradzieżowy.

system gps, monitoring gps floty, cartrack

Gdzie zamontować GPS w samochodzie?

W tej części zgromadziliśmy dla Was wartościowe treści, w których poruszamy przede wszystkim sposób montażu czy ukrycia GPS w samochodzie. Omawiamy kwestie GPS z CAN czy GPS w OBD. Analizujemy różne metody montażu systemu GPS w aucie i przybliżamy Wam najciekawsze tajniki tych zagadnień:

Gdzie zamontować i ukryć GPS w samochodzie?

Gdzie zamontować GPS w aucie?

system gps, gps do auta, cartrack

Abonament GPS – najlepsze praktyki.

W tym miejscu dodajemy linki do naszych autorskich treści. Niżej wymienione artykuły mówią o kwestiach aplikacji GPS, abonamentu GPS czy przetargu na system GPS. Co więcej, artykuły mówią też o kluczowej roli, jaką technologia monitoringu floty, odgrywa w skutecznym zarządzaniu flotą. Dowiedz się więcej:

Zastosowanie systemu GPS we flocie.

Sprawdzone sposoby na zmniejszenie kosztów we flocie.

Abonament GPS – czym jest i czy się opłaca?

Monitoring GPS flot i system GPS – zarządzanie flotą samochodową poprzez dane.

W tej części odsyłamy do artykułów, w których opisujemy w detalach, że technologia monitoringu GPS pojazdów jest bardzo ważna dla każdej floty samochodowej. Ostatecznie, bez poprawnej analizy danych i pełnego użytkowania systemu monitoringu GPS aut, trudno mówić o skutecznym zarządzaniu firmowym mieniem. Koniecznie przeczytaj więcej na ten temat:

Monitoring GPS floty – główne korzyści.

Firma zarządzana poprzez dane.

System do zarządzania flotą – jakie funkcje musi mieć?

system gps, zarządzanie flotą samochodową, cartrack

Wybór jest jasny. System GPS od Cartrack Polska.

Warto zwrócić uwagę, że system GPS od Cartrack to autorska technologia posiadająca 100% gwarancję przez cały okres trwania kontraktu. Nasz system monitoringu GPS floty dopasowany jest zawsze do aktualnych przepisów prawnych i litery prawa podatkowego w danym kraju.

Od ponad 13 lat dostarczamy sprawdzonych rozwiązań dla flot aut osobowych, aut dostawczych, samochodów ciężarowych oraz flot mieszanych. Niezależnie od branży czy zadań – Cartrack to zaufany producent technologii.

lokalizacja samochodów, system monitoringu pojazdow gps, system monitorowaina pojazdów gps

Na koniec z naszych stabilnych i skalowalnych rozwiązań aktywnie na całym świecie korzysta już ponad 1 750 000 użytkowników. Cartrack obecny jest na 24 rynkach, cały czas pracując i doskonaląc bezpieczną technologię GPS zaklętą w rozwiązaniach BIG DATA. Finalnie ułatwiamy prowadzenie biznesu, optymalizujemy procesy i jesteśmy ustawicznym wsparciem dla naszych Klientów.

Ekosystem usług Cartrack pozwala na prowadzenie dowolnego biznesu i floty w każdych warunkach ekonomicznych i formalno-prawnych. Zarządcy biznesu, dzięki otrzymywaniu rzetelnych i zrozumiale zaprezentowanych danych są w stanie podejmować strategiczne decyzje i poprawnie zarządzać flotą. Wypełnij poniższy formularz aby dowiedzieć się więcej o naszym systemie i usługach monitoringu GPS dla flot i biznesu:

Author

PR and Lead Projects Manager w Cartrack Polska. W branży flotowej od ponad 8 lat, tworzy projekty edukacyjne, merytoryczne i wartościowe dla fleet managerów .