Gazele Biznesu przyznawane są nieprzerwanie od ponad 20 lat (Gazele Biznesu 2022). To w pełni obiektywny i niezależny plebiscyt organizowany przez opiniotwórcze medium Puls Biznesu we współpracy z audytorem Coface. Tytuł Gazeli Biznesu przyznawany jest firmie, która podda się audytowi finansowemu i spełni rygorystyczne zapisy regulaminu. Cartrack Polska po razu drugi z rzędu został wyróżniony tytułem Gazeli Biznesu.

gazele biznesu lista firm, puls biznesu gazele, cartrack polska

Gazele Biznesu – kryteria konkursu.

Na rynku można kupić wiele certyfikatów i wyróżnień. Jednak ekonomiczne i prestiżowe znaczenie przypisywane jest nielicznym laurom na polskim rynku. Do zaszczytnego grona najbardziej kluczowych wskaźników biznesowego rozwoju i transparentności z pewnością należą Gazele Biznesu.

Projekt pod patronatem i organizacyjnym sznytem Pulsu Biznesu, od ponad 20 lat, promuje silne polskie firmy, które spełniają finansowe kryteria rozwoju. Nad poprawnością, kompletnością i zgodnością danych czuwa niezależna firma audytorska Coface. Gazele Biznesu to tytuł budujący prestiż i uznanie firm, które pozytywnie przeszły ocenę finansowej stabilności i potwierdziły swój wzrostowy trend rozwoju biznesowego.

Gazela Biznesu 2022 to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2018 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. Otrzymanie tego wyróżnienia zarówno w 2021 jak i 2022 roku jest potwierdzeniem, że Cartrack Polska dynamicznie i stabilnie się rozwija oraz jest uznaną marką, której można zaufać.

Gazele Biznesu – znaczenie nagrody.

W 2022 skończyły się wszystkie ulgi podatkowe i tarcze osłonowe realizowane przez Rząd. Niestety warunki prowadzenia biznesu, a w szczególności koniunktura rynkowa, uległy znacznemu pogorszeniu. W efekcie, w samym 2022 w Polsce ponad 2700 przedsiębiorstw ogłosiło niewypłacalność lub upadłość. Dla porównania – w 2010 roku firm w tego typu problemami było 655. Galopujący wzrost firm o niestabilnej sytuacji na rynku nastąpił w 2021, a rok ubiegły jest jedynie preludium do czekających nas konsekwencji inflacji i spowolnienia gospodarczego w latach 2023-2024.

Firmy znikają z rejestru CEIDG w zastraszającym tempie. Wobec takich danych jednym z kluczowych wskaźników przy wyborze Partnerów Biznesowych, obok ceny i jakości, jest również stabilność dostawcy. Wiązanie się długoterminowymi kontraktami niesie ze sobą ryzyko, które należy minimalizować poprzez współprace z Partnerami o uznanej pozycji rynkowej i obiektywnie certyfikowanej dobrej kondycji finansowej.

Gazele Biznesu tu uznany tytuł, który od ponad 20 lat przyznawany jest firmom o uznanej marce i stabilnej sytuacji finansowej. Kierując się wyborem dostawcy kompleksowych rozwiązań dla biznesu warto zwrócić uwagę na Cartrack Polska – jedyną firmę dostarczającą rozwiązań telemetrycznych w naszym kraju, która drugi rok z rzędu jest obecna w rankingu elity polskiego biznesu. Gazele Biznesu 2022 z udziałem Cartrack Polska to potwierdzenie realizacji strategii wspierania polskiego biznesu i flot przez naszą firmę.

plebiscyt gazela biznesu, gazele biznesu 2022

Cartrack Polska – silna, stabilna i transparentna marka

Cartrack Polska swoją operacyjną działalność w Polsce rozpoczął w 2009 roku. Od tego czasu cały czas dostarczamy i rozwijamy skalowalną oraz autorską technologię do zarządzania flotą i biznesem. Rośniemy organicznie cały czas wspierając naszych Klientów na drodze do poprawy efektowności finansowej i biznesowej swoich operacji.

W Cartrack Polska, od początku naszej obecności na rynku, przykładamy szczególną uwagę do pełnej transparentności naszych działań i stabilności dostarczanych rozwiązań. Od 2009 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność operacyjną w Polsce, cały czas w sposób organiczny budujemy portfel Klientów i sukcesywnie rozwijamy nasz zespół. Dowodem naszej silnej rynkowej pozycji oraz jakości obsługi są Klienci – zdecydowanie większość firm, które zdecydowały się rozpocząć współpracę z Cartrack Polska kilkanaście lat temu, nadal z nami współpracuje. To mocno wyróżniający nas element w branży motoryzacyjnej i flotowej w Polsce. To jest efekt nasze nieustannej ciężkiej pracy. Tytuł Gazele Biznesu w roku 2021 i 2022 to kolejny dowód na to, że technologia telemetrii BIG DATA z sukcesem pozwala realizować strategiczne cele polityki flotowej i wskaźniki efektywności firm naszych Klientów  podkreśla Bartłomiej Dębski, Prezes Zarządu Cartrack Polska.

Obecność w elicie polskiego biznesu drugi rok z rzędu to dla nas ogromne wyróżnienia i motywacja do dalszych wytężonych prac na rzecz rozwoju oferowanej technologii telemetrycznej i jakości obsługi Klienta. Tytuł Gazele Biznesu 2022 dla Cartrack Polska to potwierdzenie, że realizowana przez nas w sposób systematyczny strategia dostarczania dla biznesu i flot kompleksowych rozwiązań optymalizujących koszty, poprawiających efektywność procesów biznesowych, pozwalających redukować ślad węglowy organizacji i zwiększających poziom bezpieczeństwa kierowców sprawdza się. Cartrack Polska, już drugi rok z rzędu, w sposób w pełni obiektywny i transparentny został doceniony, jako jedyna firma telemetryczna w Polsce, za skalę rozwoju, siłę marki oraz transparentność. Dziękujemy za zaufanie naszym Klientom, Kontrahentom i Pracownikom, bez których nasz dotychczasowy jak i  dalszy dynamiczny  rozwój nie będzie możliwy. Zapraszamy zatem serdecznie wszystkich zainteresowanych  do kontaktu i dyskusji o potencjalnych modelach współpracy – podkreśla Kamil Jakacki, dyrektor rozwoju i sprzedaży Cartrack Polska.

lista firm gazele biznesu cartrack

Jeżeli chcesz zarządzać firmą poprzez dane i zyskać narzędzie pozwalające elastycznie dopasowywać swoje struktury i flotę do wymagań rynkowych – wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Author

PR and Lead Projects Manager w Cartrack Polska. W branży flotowej od ponad 8 lat, tworzy projekty edukacyjne, merytoryczne i wartościowe dla fleet managerów .