Cartrack Polska z prestiżowym tytułem Gazela Biznesu 2021.

Cartrack Polska jako jedyna firma telemetryczna w Polsce otrzymała prestiżowy tytuł Gazela Biznesu 2021, który jest symbolem dynamicznego rozwoju i transparentności organizacji, która znalazła się w gronie laureatów konkursu organizowanego nieprzerwanie od 20 lat przez Puls Biznesu.

gazela biznesu 2021 cartrack gps

Cartrack Polska od lat koncentruje swoją rynkową misję na dostarczaniu technologii BIG DATA, która pozwala klientom w nowoczesny i mobilny sposób zarządzać, kontrolować i optymalizować procesy wobec pojazdów flotowych. W trakcie pandemii COVID-19 wspieraliśmy firmy w utrzymaniu rentowności oraz miejsc pracy. Pomagaliśmy też osiągać cele klimatyczne i obniżać koszty bez zakłócania procesów. W walce z COVID-19 wsparliśmy także bezpośrednio Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie poprzez przekazanie pojazdu na wewnętrzne cele placówki. Szpital dzięki naszemu wsparciu mógł realizować efektywniej pomoc najbardziej potrzebującym w najtrudniejszych momentach epidemii koronawirusa.

Gazela Biznesu dla Cartrack Polska.

Tytuł Gazeli Biznesu 2021 jest świadectwem naszej dobrej renomy na rynku, dynamicznego rozwoju oraz transparentności wyników finansowych. W Cartrack Polska od początku naszej obecności na rynku wyznajemy zasadę pełnej transparentności naszych działań. Jednocześnie przywiązując ogromną wagę do jakości obsługi klienta. Od 2009 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność operacyjną w Polsce, rośniemy organicznie, sukcesywnie powiększając portfel naszych klientów. Zdecydowana większość podmiotów, która zdecydowała się na współprace z Cartrack Polska kilkanaście lat temu, nadal z nami realizuje swoje główne założenia polityki flotowej i osiąga założone wskaźniki efektywności spółki  – podkreśla Bartłomiej Dębski, Prezes Zarządu Cartrack Polska.

Tytuł Gazeli Biznesu 2021 cieszy z kilku powodów. Po pierwsze jest obiektywnym dowodem na to, że jako biznes zostaliśmy zaliczeni do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Osiągnęliśmy i osiągamy sukces rynkowy oraz branżowy dzięki naszym Klientom i profesjonalnemu oraz zaangażowanemu Zespołowi. Po drugie, obecność Cartrack Polska w elitarnym gronie podmiotów, które wyróżniają się na tle wszystkich  firm  w Polsce. Jest także symbolem zaufania jakim naszą autorską technologię, obsługę i wsparcie obdarza cały rynek. I po trzecie – tytuł Gazeli Biznesu cieszy tym bardziej. Gdyż jest w pełni obiektywną oceną naszej kondycji i pracy w trudnych epidemicznych czasach. Niezależnie od warunków gospodarczych Cartrack Polska rozwija się, wprowadza innowacje i nowe produkty. Wraz z całym zespołem jesteśmy prawdziwym wsparciem BIG DATA dla firm i flot pojazdów – zaznacza Kamil Jakacki, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Cartrack Polska.

Co dla nas oznacza Gazela Biznesu? Jak nasi klienci skorzystają z tego wyróżnienia?

Cartrack Polska jest producentem technologii oraz systemu, wyznaczając najwyższe standardy obsługi w branży flotowej. Naszym zadaniem jest poprawa efektywności procesów biznesowych, które dzięki oferowanej technologii BIG DATA, wykraczają daleko poza obszar firmowego car parku. System Cartrack pozwala również w nowoczesny i angażujący pracowników sposób, redukować ślad węglowy floty pojazdów służbowych. Co za tym też idzie – pozwala efektywniej wykorzystać monitorowane zasoby.

Na początku 2022 roku tytuł Gazeli Biznesu jeszcze mocniej uwierzytelnia obietnice firmy; Cartrack  oferuje i dostarcza niezawodną technologię, która pozwala redukować skutki inflacji oraz umożliwia efektywną redukcję kosztów.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm. Co oznacza, że nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Gazela Biznesu 2021 to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. Miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. Otrzymanie tego wyróżnienia jest potwierdzeniem, że Cartrack Polska dynamicznie się rozwija, jest uznaną marką, której można zaufać.

lokalizacja samochodów, system monitoringu pojazdow gps, system monitorowaina pojazdów gps, tańsze paliwo