GPS Tracking oznacza możliwość nie mniej nie więcej jak GPS do samochodu. Możliwość monitorowania tras, lokalizowania pojazdu, kontrolowania parametrów auta czy weryfikowania stylu jazdy – to główne zadania, jakie realizują nowoczesne systemy do GPS Trackingu.

śledzenie gps, kamery gps, system gps

Lokalizacja GPS samochodu – GPS Tracking dla osoby prywatnej

GPS auto to jedno z podstawowych urządzeń, które wzbogacone o dodatkowe systemy teleinformatyczne pozwala na pełne śledzenie pojazdu, monitorowanie położenia auta, lokalizacja auta, zapis i weryfikację tras oraz sprawdzanie stanu pojazdu z poziomu aplikacji.

GPS Tracking dla osoby prywatnej w Cartrack Polska daje wiele korzyści:

 • wirtualna strefa ochronna dookoła Twojego
 • automatyczne alerty i powiadomienia
 • dostęp i pomoc do Całodobowego Biura Obsługi Klienta i Centrum Monitoringu
 • zapis tras i wszystkich aktywności pojazdu
 • pełna kontrola kosztów
 • stabilna technologia z dostępem online

Lokalizacja GPS samochodu to bezpieczeństwo, wolność, nowoczesność i pełna kontrola.

GPS dla floty – GPS Tracking dla firm.

System GPS do samochodu umożliwia kompleksowy monitoring parametrów, sposobu wykorzystania oraz lokalizacji firmowego mienia. Technologia GPS Tracking umożliwia zarządzanie flotą GPS w oparciu o najnowsze trendy i skalowalną technologię.

Dla Twojego biznesu i floty wykorzystanie GPS Tracking to przede wszystkim:

 • redukcja kosztów tankowań nawet o 40%!
 • natychmiastowe zmniejszenie łącznych kosztów użytkowania pojazdu
 • elastyczny system zawsze skrojony pod profil Twojej działalności
 • dostęp do ponad 80 strategicznie ważnych dla Twojej firmy i floty raportów zarządczych
 • wsparcie dedykowanych analityków i bezpołatne szkolenia produktowe przez cały okres trwania kontraktu
 • cały czas rozwijana technologia telemetria, dopasowana zawsze do obowiązujących norm prawnych i przepisów podatkowych
 • E-toll, cyfrowy tachograf, geostrefy, system wykrywania nadużyć paliwowych i wiele wiele innych…

GPS dla floty to możliwość błyskawicznej redukcji kosztów, monitorowania jakości i wydajności pracy, zmniejszenie poziomu wypadków, efektywne rozliczanie kierowców oraz wykorzystanie auta służbowego do celów prywatnych wraz z dostęp do całego ekosystemu usług Cartrack.

gdzie zamontować gps? system gps

Po co potrzebna Ci telemetria?

Rola danych w każdej firmie jest potężna. Przewagę konkurencyjną zyskują Ci, którzy potrafią agregować, kategoryzować i analizować dane w postaci przejrzystych raportów zarządczych. W czasach coraz większej dynamiki rynku i wielu ryzyk, prowadzenie i rozwijanie firmy jest bardzo dużym wyzwaniem.

Zarządzanie firmą koncentruje się przede wszystkim na:

 • zachowaniu rentowności
 • zachowaniu konkurencyjności
 • zachowaniu renomy i prestiżu marki oraz oferowanych produktów
 • zachowaniu wydajności procesów
 • zachowaniu elastyczności struktury wobec dużego tempa zmian rynkowych, prawnych, społecznych i geopolitycznych.

Aby sprostać wyzwaniom każdy przedsiębiorca, który korzysta w swojej firmie z auto służbowe i flota, powinien wiedzieć czym jest telemetria. Nowoczesne systemy wykorzystujące GPS Tracking oraz rozbudowane algorytmy AI i analityczne umożliwiają zarządzanie flotą i realizację zapisów strategii flotowej na najwyższym i kontrolowanym poziomie.

Telemetria daje możliwość błyskawicznego zwrotu z inwestycji przy dostępie do dużego portfela korzyści:

telemetria, monitoring pojazdow gps, cartrack

Lokalizacja GPS auta i zapis tras od Cartrack Polska.

Cartrack od ponad 15 lat rozwija autorską i nowoczesną technologię pozwalającą w sposób kompleksowy oraz z poziomu smartfona monitorować samochody w firmie poprzez GPS tracking. Wykorzystujemy najlepsze ceny system GPS oraz telematyka aby oferować klientom bezpieczną technologię monitorowanie GPS auta w firmie.

Jesteśmy silną i transparentną marką, jedyną firmą telematyczną, która otrzymała nagrodę Gazela Biznesu – wyróżnienie w pełni obiektywny sposób przyznawane przez Puls Biznesu i Coface. Dysponujemy własnymi i wykwalifikowanymi ekipami monterów, którzy realizują usługę montażu w dowolnie przez klienta wybranym miejscu i czasie na terenie Polski. Nasza autorska technologia nie wpływa na fabryczną gwarancję producentów – dajemy ponadto 100% naszej gwarancji na sprzęt i technologię przez cały okres trwania kontraktu.

Cartrack to wysoka jakość obsługi w zakresu monitoringu GPS flot, GPS do auta, lokalizacji pojazdu czy skalowalnych rozwiązań do zarządzanie flotą GPS. Na całym świecie z naszych usług aktywnie korzysta ponad 1 700 000 użytkowników, przetwarzamy pond 100 miliardów danych każdego miesiąca.

Jeżeli chcesz skorzystać z usługi GPS Tracking od Cartrack wypełnij poniższy formularz – skontaktujemy się z Tobą aby poznać Twoje potrzeby i dopasować najlepszy system do Twoich wymagań:

Author

PR and Lead Projects Manager w Cartrack Polska. W branży flotowej od ponad 8 lat, tworzy projekty edukacyjne, merytoryczne i wartościowe dla fleet managerów .