GPS samochód służbowy a może GPS Tracking? Tak naprawdę to jedno i drugie! Urządzenie umożliwiające śledzenie, monitorowanie i zarządzanie dowolnymi autami w czasie rzeczywistym znacząco zyskuje na popularności. GPS Tracking umożliwia nie tylko zabezpieczenie antykradzieżowe czy optymalizację tras. Lokalizator z funkcją GPS w aucie, maszynie czy innym zasobie, to również tańsze paliwo czy niższe koszty utrzymania.

W tym artykule wypiszemy wszystkie zalety jakie tracker z modułem GPS zapewnia Tobie, Twojej firmie i Twojej flocie. Oczywiście – poruszymy również kwestie GPS samochodów służbowy. Lokalizator GPS w samochodzie, motocyklu lub maszynie to jedno z podstawowych dodatków zabezpieczających i chroniących Twój budżet.

śledzenie gps, tracking gps, gps samochód służbowy

Lokalizacja GPS samochodu – GPS Tracking dla osoby prywatnej

Tracking GPS to jedno z podstawowych urządzeń, które wzbogacone o dodatkowe systemy, pozwala na pełne śledzenie pojazdu, monitorowanie położenia auta, lokalizacja auta, zapis i weryfikację tras oraz sprawdzanie stanu pojazdu z poziomu aplikacji. Brzmi dobrze? Oczywiście!

Monitoring GPS pozwala, aby lepiej chronić Twój samochód. System ten pozwala także na lokalizowania auta w czasie rzeczywistym z zapisem tras. Co więcej, dobra lokalizacja GPS samochodu, daje możliwość niższych wydatków na paliwo poprzez zmniejszenie średniego spalania. Z pewnością też, tego typu rozwiązanie sprawdzi się jeżeli chcesz zwiększyć wydajność kierowców i rozliczać czas ich pracy.

Z drugiej strony, rozwiązania typu GPS Tracking budzą mieszane uczucia u kierowców, którzy czują się śledzeni i inwigilowani. Jest to jednak obawa bardzo łatwa to wytłumaczenia. Każdy telefon komórkowy, zegarek biegowy czy nawigacja GPS w samochodzie zbierają i przetwarzają dane. Ponadto większość aplikacji w Twoim telefonie gromadzi i przetwarza ogromną liczbę informacji na temat Twoich zachowań. I na koniec – GPS samochód służbowy jest obecnie standardowym wyposażeniem samochodów flotowych. Lokalizacja samochodów nie jest niczym nadzwyczajnym.

Pamiętajmy, że firmy które chcą się rozwijać, a więc generować więcej zysku, zarządzane są poprzez dane. Liczy się efektywność pracy, poziom zaangażowania, oraz wylicza się schematy działań handlowych oraz operacyjnych. Absolutnie normalnym zjawiskiem jest GPS tracking w przypadku samochodów w firmie – dzięki niemu firmowe mienie może być monitorowane i optymalizowane.

GPS Tracking dla osoby prywatnej w Cartrack Polska daje wiele korzyści:

 • wirtualna strefa ochronna dookoła Twojego
 • automatyczne alerty i powiadomienia
 • dostęp i pomoc do Całodobowego Biura Obsługi Klienta i Centrum Monitoringu
 • zapis tras i wszystkich aktywności pojazdu
 • pełna kontrola kosztów
 • stabilna technologia z dostępem online i aplikacją

Lokalizacja GPS samochodu to bezpieczeństwo, wolność od zmartwień, nowoczesność i pełna kontrola. Aktywna ochrona antykradzieżowa to jedna z cech nowoczesnych urządzeń typu GPS Tracking. W końcu do samej lokalizacji dochodzą jeszcze kwestie technologii, AI i systemu informatycznego. W efekcie całości stanowi bardzo zaawansowany produkt dla Ciebie i Twojego auta.

tracking gps, lokalizator gps, śledzenie gps, ochrona antykradzieżowa auta

GPS dla floty – GPS Tracking dla firm.

System GPS do samochodu umożliwia kompleksowy monitoring parametrów, sposobu wykorzystania oraz lokalizacji firmowego mienia. Technologia GPS Tracking umożliwia zarządzanie flotą GPS w oparciu o najnowsze trendy i skalowalną technologię.

GPS dla floty to niezawodne rozwiązanie, które zapewnia firmom pełną kontrolę nad swoimi pojazdami. Dzięki zaawansowanej technologii GPS Tracking, przedsiębiorstwa mogą monitorować lokalizację i działanie swojej floty w czasie rzeczywistym. Ten system umożliwia optymalizację tras, zwiększenie efektywności pracy oraz poprawę bezpieczeństwa kierowców. GPS dla floty to nie tylko narzędzie do śledzenia pojazdów, ale także strategia zarządzania, która pozwala firmom osiągnąć sukces i zminimalizować koszty. Niezależnie od branży, GPS Tracking dla firm to kluczowy element w zarządzaniu flotą, który przynosi wymierne korzyści.

Dla Twojego biznesu i floty wykorzystanie GPS Tracking to przede wszystkim:

 • redukcja kosztów tankowań nawet o 40%!
 • natychmiastowe zmniejszenie łącznych kosztów użytkowania pojazdu (TCO),
 • elastyczny system zawsze skrojony pod profil Twojej działalności
 • dostęp do ponad 90 strategicznie ważnych dla Twojej firmy i floty raportów zarządczych
 • wsparcie dedykowanych analityków i bezpłatne szkolenia produktowe przez cały okres trwania kontraktu.
 • cały czas rozwijana technologia telemetria, dopasowana zawsze do obowiązujących norm prawnych i przepisów podatkowych.
 • E-toll, cyfrowy tachograf, geostrefy, system wykrywania nadużyć paliwowych i wiele wiele innych…

GPS dla floty to możliwość błyskawicznej redukcji kosztów, monitorowania jakości i wydajności pracy, zmniejszenie poziomu wypadków, efektywne rozliczanie kierowców oraz wykorzystanie auta służbowego do celów prywatnych wraz z dostęp do całego ekosystemu usług Cartrack.

gdzie zamontować gps? system gps

Po co potrzebna Ci telemetria?

Rola danych w każdej firmie jest potężna. Przewagę konkurencyjną zyskują Ci, którzy potrafią agregować, kategoryzować i analizować dane w postaci przejrzystych raportów zarządczych. W czasach coraz większej dynamiki rynku i wielu ryzyk, prowadzenie i rozwijanie firmy jest bardzo dużym wyzwaniem.

Bez wątpienia zarządzanie firmą koncentruje się przede wszystkim na:

 • zachowaniu rentowności
 • zwiększeniu konkurencyjności
 • utrzymaniu renomy i prestiżu marki oraz oferowanych produktów
 • lepszej wydajności procesów
 • zachowaniu elastyczności struktury wobec dużego tempa zmian rynkowych, prawnych, społecznych i geopolitycznych.

Pamiętaj, że aby sprostać wyzwaniom każdy przedsiębiorca, który korzysta w swojej firmie z auto służbowe i flota, powinien wiedzieć czym jest telemetria. Dlatego, nowoczesne systemy wykorzystujące GPS Tracking oraz rozbudowane algorytmy AI i analityczne umożliwiają zarządzanie flotą i realizację zapisów strategii flotowej na najwyższym i kontrolowanym poziomie.

Telemetria daje możliwość błyskawicznego zwrotu z inwestycji przy dostępie do dużego portfela korzyści:

lokalizacja samochodów, system monitoringu pojazdow gps, system monitorowaina pojazdów gps

Lokalizacja GPS auta i zapis tras od Cartrack Polska.

Cartrack od ponad 15 lat rozwija autorską i nowoczesną technologię pozwalającą w sposób kompleksowy monitorować zasoby. Wykorzystujemy najlepsze praktyki, aby oferować klientom bezpieczną technologię monitorowanie GPS auta w firmie.

Jesteśmy silną i transparentną marką, jedyną firmą telematyczną, która otrzymała nagrodę Gazela Biznesu – wyróżnienie w pełni obiektywny sposób przyznawane przez Puls Biznesu i Coface. Dysponujemy własnymi i wykwalifikowanymi ekipami monterów, którzy realizują usługę montażu w dowolnie przez klienta wybranym miejscu i czasie na terenie Polski. Warto wiedzieć, że nasza autorska technologia nie wpływa na fabryczną gwarancję producentów – dajemy ponadto 100% naszej gwarancji na sprzęt i technologię przez cały okres trwania kontraktu.

Na pewno Cartrack to wysoka jakość obsługi w zakresu monitoringu GPS flot, GPS do auta, lokalizacji pojazdu czy skalowalnych rozwiązań do zarządzanie flotą GPS. Na całym świecie z naszych usług aktywnie korzysta ponad 1 750 000 użytkowników, przetwarzamy pond 100 miliardów danych każdego miesiąca.

Podsumowując, jeżeli chcesz skorzystać z usługi GPS Tracking od Cartrack, wypełnij poniższy formularz. Na zakończenie skontaktujemy się z Tobą, aby poznać Twoje potrzeby i dopasować najlepszy system do Twoich wymagań:

Author

PR and Lead Projects Manager w Cartrack Polska. W branży flotowej od ponad 8 lat, tworzy projekty edukacyjne, merytoryczne i wartościowe dla fleet managerów .