Nowy dashboard daje jeszcze więcej możliwości konfiguracyjnych i lepsze możliowści interpretacji danych, dzięki unowocześnionemu i czytelniejszemu interfejsowi.

Nieustannie dopasowujemy nasze produkty do realiów rynkowych oraz mocno wsłuchujemy się w sugestie i prośby naszych Klientów. Dzięki temu nieustannie możemy szlifować i dopasowywać nasze usługi do dynamicznych wymagań biznesu – mówi Kamil Jakacki, dyrektor sprzedaży i rozwoju Cartrack Polska.

Cartrack Polska dostarcza przede wszystkim ogromnej liczby rzetelnych i kluczowych danych o pojazdach służbowych, które dzięki zaawansowaniu systemu mogą generować niezwykle przydatne strategiczne i merytoryczne raporty. Moduł statystyk, oraz sposób prezentowania danych, jest jednym z bardzo ważnych elementów działania systemu, dlatego zrealizowaliśmy prace programistyczne, których efektem jest możliwość wysokiego poziomu personalizacji pulpitu.

Oto co zmodyfikowaliśmy, aby system mógł w jeszcze bardziej spersonalizowany i ekspercki sposób dostarczać danych naszym Klientom:

1.ZBUDUJ SWÓJ INDYWIDUALNY PULPIT. Teraz od razu masz możliwość zdefiniowania branży w której prowadzisz swoją firmę, i która jest główną osią jej działalności. Na tej podstawie system ustawi predefiniowalne ustawienia, które skonstruowaliśmy specjalnie na potrzeby danych gałęzi gospodarki. Dzieki temu możesz więcej!

2. OKREŚL SWOJE CELE. Wiemy jak ważne jest dla Ciebie precyzyjne realizowanie celów. Dlatego w kolejnym roku określisz swoje KPI, które dzięki monitoringowi pojazdów Cartrack Polska chcesz osiągnąć. To ustawienie pomoże dopasować parametry jeszcze bardziej pod kątem kluczowych wskaźników, jakie są aktualnym priorytetem w Twojej firmie. Perfekcyjnie dopasujesz ustawienia modułu statystyk do Twoich potrzeb.

3. CZYTELNIEJSZA PREZENTACJA DANYCH. Wiemy jak ważna jest analityka i czytelność danych. Gdy określisz swoje biznesowe cele, w związku z zarządzaniem flotą w oparciu o telemetrię, uzyskasz czytelny, ulepszony i intuicyjny widok pulpitu, co pozwoli Ci uzyskać z systemu monitoriungu pojazdów jeszcze więcej!

Niezależnie od wcześniej dokonanego wyboru, za pomocą przycisku „dodaj widgety” możesz dalej dopasowywać pulpit do Twoich indywidualnych potrzeb. W ten sposób, niezależnie od złożoności biznesu i problematyki analityczne – system Cartrack może wyświetlać zestawienia w najbardziej dopasowanych do charakterystyki danego przedsiębiorstwa. To nowy, wyższy poziom dbałości o czytelność i łatwość analizy danych, specjalnie dla Twojej wygody i szybszego podejmowania strategicznych decyzji.

Co więcej, w każdej chwili możesz również zmienić kluczowe i predefiniowane ustawienia klikając „Zmień gałąź gospodarki”. Dzięki temu, ułatwiamy nawigację i podpowiadamy jak najdogodniej układać zagregowane przez system Cartrack Polska dane.

4. WIZUALNIE DOPRACOWANA ANALIZA DANYCH. Nowe, bardziej czytelne i wizualnie atrakcyjne wykresy umożliwią Ci szybki przegląd stylu jazdy kierowców (wykres stylów jazdy oraz typowanie najbardziej niebezpiecznych okresów).

System Cartrack Polska nadal umożliwia Ci błyskawiczny i intuicyjny dostęp do historycznie zagregowanych danych nawet rok wstecz. Dzięki temu konstruowanie analiz, budowanie prezentacji, tworzenie popartych faktami argumentacji i zaawansowane i złożone planowanie flotowe oparte jest o rzetelne i prawdziwe dane.

Zbudowaliśmy dla Ciebie nowy dashboard modułu statystyk, co przekłada się na lepszą jakość wizualną, bardziej precyzyjną personalizację ustawień, czytelniejszą prezentację danych i cały czas taką samą bardzo wysoką jakość.

Tworząc systemy nie zamykamy za sobą rozdziału w momencie gdy produkt, lub usługa trafią do sprzedaży. Dla Cartrack Polska każdy system jest nieustannie żywym ekosystemem, a specjaliści z działów rozwoju, IT i wsparcia nieustannie pracują nad ulepszeniami, których celem jest dopasowywanie oferowanych rozwiązań do rzeczywistości gospodarczej i zarządczej, która nieustannie podlega zmianom. Dla naszych Klientów trzymamy cały czas rękę na pulsie, wsłuchujemy się w ich potrzeby, tak aby za każdym razem mogli skuteczniej, efektywniej i precyzyjniej wykonywać swoje zadania służbowe powiązane z zarządzaniem firmowymi pojazdami.

Author

PR and Lead Projects Manager w Cartrack Polska. W branży flotowej od ponad 8 lat, tworzy projekty edukacyjne, merytoryczne i wartościowe dla fleet managerów .