Od 21 kwietnia do 30 czerwca użyczyliśmy nieodpłatnie jeden z naszych pojazdów do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie aby pomógł personelowi walczyć ze skutkami epidemii spowodowanej COVID-19 w Warszawie i na Mazowszu.

Nasz pojazd pozwolił zachować mobilność pracownikom szpitala podczas dojazdów do pacjentów wymagających domowych wizyt, i zapewnił bezpieczniejsze warunki pracy medyków, których pomoc jest absolutnie nieoceniona.

Jako firma Cartrack Polska włączyliśmy się w pomoc służbie medycznej, aby ta z większa dozą bezpieczeństwa mogła dzielnie walczyć z koronawirusem. Nasz samochód, w trakcie tych 10 intensywnych tygodni w szpitalu MSWiA, wykonał blisko 300 podróży pokonując prawie 4000 km czynnie przyczyniając się do lepszych warunków pracy lekarzy terenowych, służąc również jako pojazd technicznych pracownikom szpitala przy ul. Wołoskiej w Warszawie.

Pojazdem opiekował się Kierownik Sekcji Transportu szpitala MSWiA, któremu serdecznie dziękujemy za bezproblemową współpracę i zaplanowanie obłożenia pojazdu w taki sposób, aby w jak największym stopniu przysłużył się on personelowi medycznemu.

Jako Cartrack Polska podjęliśmy również wszelkie zalecane środki bezpieczeństwa w toku trwania zamrożenia polskiej i europejskiej gospodarki.

Będąc nowoczesną firmą nie mieliśmy problemu z przeniesieniem wszystkich pracowników do rzeczywistości wirtualnej, realizując jednocześnie cały czas obietnice i deklaracje wsparcia wobec Klientów – monitoringu 24/7/365, profesjonalnego analitycznego wsparcia oraz pomocy technicznej. Niezależnie od okoliczności Cartrack Polska, wraz z całym zespołem, zachował pełną sprawność i niósł pomoc gdy Partnerzy Biznesowi potrzebowali wsparcia przy dochowaniu pełnej mobilności swoich flot. 

W tygodniach poluzowania nałożonych przez Rząd obostrzeń działaliśmy pozostają do dyspozycji klientów i będąc w 100% skutecznymi. W naszym biurze zachowujemy zasady higieny i bezpieczeństwa nie dopuszczając i nie przyczyniając się do powstania niepotrzebnych problemów zdrowotnych. Szanując pracę lekarzy, ratowników medycznych i całego personelu medycznego jesteśmy dumni, że w wymiarze na jaki pozwalała nam nowa rzeczywistość, pomogliśmy jednemu z największych szpitali w Polsce czynnie walczących z epidemią. Naszą misją jest zapewnienie spokoju ducha, aby możliwa była koncentracja na prowadzeniu biznesu, zgodnie z globalnym hasłem #PeaseOfMind.

Jedna z misji się kończy, a w toku mamy ponad 1 100 000 kolejnych! Globalnie, w zarządzaniu i monitoringu, Cartrack pod swoją troskliwą i profesjonalną opieką ma właśnie tyle pojazdów. Z każdym dniem ich przybywa i Każdy z nich jest dla nas ważny, każdy jeden otrzymuje wsparcie na najwyższym technologicznym i merytorycznym poziomie. Dlatego też Cartrack Polska jest najczęściej wybieranym dostawcą usług telemetrycznych w Polsce.

Życzymy Wam zdrowia i mądrych decyzji biznesowych na kolejne pełne wyzwań miesiące.

Author

Dzięki zaawansowanej telemetrii, monitoringowi GPS i inteligentemu przetwarzaniu dużych zbiorów danych, jesteśmy źródłem wiedzy stojącej u podstaw ważnych decyzji biznesowych. Pomagamy redukować wydatki na auta służbowe, szkodliwą emisję. Promujemy kulturę odpowiedzialnej jazdy.