Cartrack Polska doceniony przez decydentów branży flotowej zdobywając nagrodę dla najlepszego produktu/usługi flotowej 2020 roku!

Cartrack został nagrodzony w ramach 9 edycji Plebiscytu Fleet Derby, organizowanego przez magazyn FLEET, w którym przez 6 miesięcy, w formule głosowania internetowego, oddano łącznie ponad 170 000 głosów! Tysiące zarządców flot i reprezentantów biznesu flotowego zdecydowało. Po podliczeniu licznie oddanych głosów w kategorii „Program na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, projekt Cartrack Ecodriving wspierany przez innowacyjną aplikację Dzienny Asystent Jazdy, okazał się bezkonkurencyjny.

To jasny sygnał, że promowane przez nas wartości i idee, oraz rozbudowany system edukacyjny wspierany przez niezawodną technologię telemetrii, są najlepsze w Polsce. Produkt Cartrack Ecodriving obecnie wykorzystywany jest przez około 10 000 kierowców w naszym kraju, a aplikacja mobilna wspiera codzienne modelowanie zachowań na drodze u blisko 5 000 użytkowników. Tego typu rozwiązanie możliwe jest do zaoferowania dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oferowanych przez system Cartrack.

Nasz analityczny system monitoringu pojazdów pozwala w sposób zaawansowany kontrolować 8 parametrów pojazdu, w tym przeciążenia czy nadmierne użycie konkretnych podzespołów, i w połączeniu z lokalizacją pojazdu oraz dostępem do kilkudziesięciu raportów, może wspierać kierowców w budowaniu pozytywnych zachowań na drodze. Firmy, korzystają z tego rozwiązania obserwują nie tylko modelowanie nawyków użytkowników pojazdów firmowych, ale i spadek kosztów generowanych przez pojazdy objęte działaniem. Defensywna jazda wpływa pozytywnie na mniejszą szkodowość, niższe zużycie paliwa oraz rzadsze interwały serwisowe.  

Nagroda w Plebiscycie Fleet Derby, organizowanym przez wpływowy branżowy magazyn FLEET, jest dowodem, że nasze rozwiązania implementowane we flotach są najlepsze – powiedział Kamil Jakacki, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Cartrack Polska.

Kamil Jakacki, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju odebrał w imieniu Cartrack Polska nagrodę.

Z tego miejsca, jako zespół Cartrack Polska, chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim Klientom i Partnerom Biznesowym za ich wieloletnie zaufanie i rozwijanie swojego biznesu razem z nami. Dziękujemy Wam, że w tym bardzo biznesowo angażującym czasie, w którym spotykają nas zupełnie nowe wyzwania, znaleźliście czas aby wyrazić swoją opinię i przyczynić się do tego, że nasze starania po raz kolejny zostały na polskim rynku docenione.

Tego typu wyróżnienie to dla nas ogromna motywacja i wysoko postawiona poprzeczka. Cały czas doskonalimy nasze produkty, nieustannie wdrażamy nowości abyście mogli realizować swoje flotowe zadania na najwyższym poziomie. Nasze zaangażowanie w jakość odzwierciadlają nasi klienci, dzięki którym jesteśmy również najczęściej wybieranym dostawcą usług telemetrycznych w Polsce. Dziękujemy!

Z naszej strony składamy również serdeczne gratulacje naszym klientom, doświadczonym fleet managerom – Radosławowi Kraciukowi z Eurocash S.A., Michałowi Soćko z Carlsberg Polska Sp. Z.o.o. oraz Anecie Witoń z PGNiG S.A. za nominację do tytułu fleet managera roku. Cieszy nas, że 3 z grona 4 nominowanych ekspertów to praktycy używający naszych systemów. Największe ukłony i szczere wyrazy uznania kierujemy w stronę Pani Anety Witoń, która wybrana została fleet managerką roku. To wspaniała wiadomość!

Aneta Witoń została fleet managerka roku według wpływowego miesięcznika branżowego FLEET
Author

Dzięki zaawansowanej telemetrii, monitoringowi GPS i inteligentemu przetwarzaniu dużych zbiorów danych, jesteśmy źródłem wiedzy stojącej u podstaw ważnych decyzji biznesowych. Pomagamy redukować wydatki na auta służbowe, szkodliwą emisję. Promujemy kulturę odpowiedzialnej jazdy.