Natalia Misiaczyk to nietuzinkowa osobowość flotowa. Aktywna specjalistka i bardzo wnikliwa analityczka. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy w sposób kompleksowy zarządza flotą i mobilnością pracowników u jednego z liderów w branży producentów farb i lakierów dla domu i przemysłu.

Natalia Misiaczyk – laureatka ogólnopolskiego projektu Ekspert Flotowy.

Natalia Misiaczyk to specjalista w zarządzaniu flotą. Od ponad 6 lat w kompleksowy sposób zajmuje się dbaniem o mobilność pracowników w firmowym car parku złożonym z ponad 50 pojazdów. Natalia jest również pierwszą kobietą, która wygrała projekt Ekspert Flotowy – ogólnopolski program edukacyjny dla profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem flotami samochodowymi w firmach.

Natalia Misiaczyk nie tylko jako pierwsza kobieta, w 10-letniej historii Eksperta Flotowego, zdobyła najwyższy laur, ale pokonała w drodze do niego setki innych specjalistów z branży. Jej praca finałowa, na temat strategii flotowej, została najlepiej oceniona przez surowe i wnikliwe jury, w konsekwencji czego Natalia należy do czołówki polskiego fleet managementu.

Laureatce Eksperta Flotowego zadaliśmy pytania:

  • Jesteś pierwszą laureatką edukacyjnego projektu Ekspert Flotowy, który od 10 lat wspiera rozwój polskiej branży flotowej. Najlepiej napisałaś pracę finałową na temat strategii flotowej – jej poziom został niezwykle wysoko oceniony przez grono oceniających Cię specjalistów. Nie sposób nie zapytać Cię właśnie o strategię flotową – jak przygotować się do pisania tego typu dokumentu, z jakich obszarów działalności floty i firmy czerpać dane aby budować ten projekt?
  • Jakie elementy powinna mieć dobrze napisana strategia flotowa, aby w sposób poprawny spełniała swoje zadania?
  • Jakie są zależności pomiędzy strategią flotową, a polityką flotową? Czy posiadając strategię nie trzeba już budować polityki flotowej?

Oto jak Natalia Misiaczyk poradziła sobie z pytaniami i jakich udzielił na nie odpowiedzi:

https://www.youtube.com/watch?v=m4UztRPrAlU

Podcast Cartrack Polska – praktyczna wiedza w zasięgu ręki.

Podcasty Cartrack Polska powstały z myślą o dzieleniu się wiedzą i dobrymi praktykami z rynkiem. Jako stabilny dostawca usług telemetrycznych pełnimy nie tylko rolę dostawcy autorskiej technologii GPS do monitoringu floty, ale i doradcy, analityka i edukatora w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy blisko rynku, dzięki czemu możemy zapewnić nie tylko wysokiej klasy usługi, ale i wartościowe wsparcie edukacyjne i merytoryczne dla naszych Klientów.

Cartrack Polska wspiera firmy na drodze do redukcji kosztów floty, optymalizacji procesów biznesowych, poprawy bezpieczeństwa Kierowców oraz redukcji śladu węglowego firmowego car parku. Nasze podcasty i blog wywodzą się z naszego DNA – wsparcie Klienta na każdym etapie zarządzania flotą i biznesem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i możliwości jakie telemetria BIG DATA daje Twojej firmie i flocie, wypełnij poniższy formularz:

Author

PR and Lead Projects Manager w Cartrack Polska. W branży flotowej od ponad 8 lat, tworzy projekty edukacyjne, merytoryczne i wartościowe dla fleet managerów .